Kurumsal Sosyal Sorumluluk

01/04/2022

MİLAT 1453

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Milat 1453 Elektromobil AR-GE Topluluğu’nun gerçekleştirmiş olduğu proje için gerekli materyallerin teminini gerçekleştirdik. Gençlerimizin gelecek yarınlar için daha iyi projeler üretmeleri için her zaman onların yanındayız. Bu özel iş birliğinden dolayı mutluluk duyuyor ve başarıyı geleceğe hep birlikte taşıyoruz.

14/03/2022

HEKİMLER SÖYLÜYOR ALBÜM DESTEĞİ

Değerli tıp çalışanlarının söylediği müziklerden oluşan albümle sizlerin adına bir genç kızımızın eğitim masraflarına destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sağlıklı yarınlar için Hekimler Söylüyor projesinin devamlılığını diliyoruz.

21/01/2022

ULUDAĞ ROKET TAKIMI VE İTÜ SOLAR CAR TEAM DESTEKÇİSİYİZ

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda üniversite iş birliklerimizi büyük bir istekle gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

2021’de destekçisi olduğumuz Uludağ Roket Takımı ve İTÜ Solar Car Team’ın yanında olmaktan mutluluk duyduk. #GeleceğeDeneyimKatıyoruz

04/10/2021

CAN DOSTLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Bize koşulsuz sevginin güzelliğini hatırlatan bu güzel canlıları korumak borcumuzdur.
Hayvanları Koruma Günü’nde, daha çok insanın hayvanları koruma konusunda bilinçlenmelerine yardımcı olun…

21/09/2021

PARLAK BİR GELECEK PMS İLE BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

Fabrikamızı ziyaret eden Bursa Teknik Üniversitesi ile yaptığımız görüşmeler dahilinde parlak bir gelecek için adımlar atıldı. Geleceğe deneyim katan desteklerimiz devam edecek…

12/08/2021

İTÜ SOLAR CAR TEAM’DEN FARK YARATAN BİR PROJE PMS DESTEĞİ İLE SİZLERLE!

İTÜ Solar Car Team geliştirdiği güneş enerjisiyle çalışan aracıyla bizleri uluslararası arenada temsil ediyor. PMS Alüminyum olarak öğrencilerimizin başarılı projelerine alüminyum ektrüzyon parçaları ile destek vermekten gurur duyuyor, genç yeteneklerimize başarılar diliyoruz.

23/08/2021

ULUDAĞ ROKET TAKIMI PMS KALİTESİ İLE İVME KAZANIYOR

Ülkemizi ve sektörü ileriye taşıyacak olan Uludağ Roket Takımı’na ve mühendislik öğrencilerine, geleceğin metali olarak destek veriyor, onların başarılarıyla gurur duyuyoruz.